0 ks tovaru: 0.00

Zobraziť nákupný košík
 • Aktuálna ponuka
 • Dámske
 • Nákupné
 • Cestovné
 • Detské
 • Zdravé fľaše
 • Doplnky
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Doprava nad 30 EUR ZDARMA.
Darček zdarma ku každej objednávke

Doručenie tovaru do Vianoc 2017

14.12.2017
Do Štedrého dňa ostáva už len zopár dní, a tak by sme Vás chceli informovať ako to u nás vyzerá s doručovaním zásielok :) Urobíme všetko preto, aby sme všetky objednávky vybavili expresne a Vaše darčeky dorazili pod stromček načas. Ak je tovar uvedený skladom, stále platí garancia odoslania v ten istý deň, ak je tovar na dobierku, respektíve ak je platba pripísaná na účet do 13:00. Predvianočné obdobie prináša stresujúce chvíle nielen pre nás, ale aj pre prepravcov. Slovenská pošta môže mať v tomto čase už problémy s doručením a deklarované časy doručenia môže nedodržať aj keď všetky zásielky posielame 1. triedou (D+1). Zásielkovňa už avizovala vopred, že posledný týždeň pre Vianocami očakáva enormný nárast zásielok. Preto odporúčame použiť najrýchlejšie doručenie cez kuriéra DPD. Ak aj vy patríte k tej väčšine, čo si nechala predvianočné nákupy na poslednú chvíľu ponúkame Vám harmonogram vybavovania objednávok v predvianočnom čase.

19.12. (utorok) do 13:00

Podľa našich skúseností z minulých rokov, toto je posledný deň, kedy tovar odoslaný 1. triedou cez Slovenskú poštu resp. cez na výdajné miesta Zásielkovne má reálnu šancu prísť do Vianoc, teda do piatku 22.12.2017 tak, aby si to adresát aj stihol prevziať a vyzdvihnúť. Ak je Vaša zásielka balík Slovenskej pošty, doporučujeme využiť radšej služby kuriérskej spoločnosti DPD.

20.12. (streda) do 13:00

Posledný deň, kedy odosielame tovar, kde je vysoká šanca doručiť ho do Vianoc, teda do piatku 22.12.2017. Prepravcovia sú však už extrémne vyťažení a doručenie už býva problematické. Ako prepravcu doporučujeme vyberať výhradne kuréra DPD. U Slovenskej pošty je šanca na doručenie zásielky odoslanej v utorok na druhý pracovný deň výrazne menšia, tak isto ako cez Zásielkovnu.

POZNÁMKA: Garantovať doručenie tesne pred Vianocami je problematické, lebo to závisí od rôznych faktorov, za našu stranu však môžeme prisľubiť, že urobíme všetko preto, aby zásielky objednané do 13:00 boli vyexpedované vždy ešte v ten istý deň. Prepravcovia doručujú štandardne podľa nasledujúceho schématu:
 • Kuriér DPD - D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní)
 • Slovenská pošta - list. 1 triedy - D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní)
 • Slovenská pošta - balík na poštu - D+2 (na 2 pracovný deň po odoslaní)
 • Zásielkovňa - výdaj na pobočkách - D+ 1-2 (nasledujúci, alebo 2 pracovný deň po odoslaní)

21.12. (štvrtok) do 13:00

Tovar odosielame ako v štandardný pracovný deň, doporučujeme použiť výhradne služby kuriérskej spoločnosti DPD. V podstate iba cez DPD máte akú takú šancu doručenia tovaru do piatku 22.12.2017.

22.12. (piatok)

V piatok už nie je možné doručiť žiadnu zásielku, tak aby došla do Vianoc. Z tohto dôvodu už budeme mať v zatvorené.info@bagabaga.sk +421 907 158 533

Bagabaga.sk

Odber newsletteru

Prihláste se a nezmeškajte špeciálne akcie a novinkyJavaScript musí být povolen