0 ks tovaru: 0.00

Zobraziť nákupný košík
 • Aktuálna ponuka
 • Dámske
 • Nákupné
 • Cestovné
 • Detské
 • Zdravé fľaše
 • Doplnky
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Doprava nad 30 EUR ZDARMA.
Darček zdarma ku každej objednávke

Doručenie tovaru do Vianoc 2018

13.12.2018
Vianoce už pomaly klopú na dvere, tak by sme Vás radi chceli informovať, že pracujeme do posledného možného pracovného dňa. Avšak zo skúseností vieme, že doručovanie tesne pred sviatkami už môže haprovať. Urobíme však všetko preto, aby zásielky od nás odchádzali v expresnom čase. Ak je tovar uvedený skladom, stále platí garancia odoslania v ten istý deň, ak je tovar na dobierku, respektíve ak je platba pripísaná na účet do 13:00. Ak chcete mať istotu rýchleho doručenia doporučujeme využiť výhradne služby kuriérskej spoločnosti DPD. Ak aj vy patríte k tej väčšine, čo si nechala predvianočné nákupy na poslednú chvíľu, ponúkame Vám harmonogram vybavovania objednávok v predvianočnom čase.

18.12. (utorok) do 13:00

Podľa našich skúseností z minulých rokov, toto je posledný deň, kedy tovar odoslaný 1. triedou cez Slovenskú poštu resp. cez na výdajné miesta Zásielkovne má reálnu šancu prísť do Vianoc, teda do piatku 21.12. 2018 tak, aby si to adresát aj stihol prevziať a vyzdvihnúť. Ak je Vaša zásielka balík Slovenskej pošty, doporučujeme využiť radšej služby kuriérskej spoločnosti DPD.

19.12. (streda) do 13:00

Posledný deň, kedy odosielame tovar, kde je vysoká šanca doručiť ho do Vianoc, teda do piatku 21.12. 2018. Prepravcovia sú však už extrémne vyťažení a doručenie už býva problematické. Ako prepravcu doporučujeme vyberať výhradne kuriéra DPD. U Slovenskej pošty je šanca na doručenie zásielky odoslanej v stredu na druhý pracovný deň výrazne menšia, tak isto ako cez Zásielkovnu.

POZNÁMKA: Garantovať doručenie tesne pred Vianocami je problematické, lebo to závisí od rôznych faktorov, za našu stranu však môžeme prisľubiť, že urobíme všetko preto, aby zásielky objednané do 13:00 boli vyexpedované vždy ešte v ten istý deň. Prepravcovia doručujú štandardne podľa nasledujúceho schématu:
 • Kuriér DPD - D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní)
 • Slovenská pošta - list. 1 triedy - D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní)
 • Slovenská pošta - balík na poštu - D+2 (na 2 pracovný deň po odoslaní)
 • Zásielkovňa - výdaj na pobočkách - D+ 1-2 (nasledujúci, alebo 2 pracovný deň po odoslaní)

20.12. (štvrtok) do 13:00

Tovar odosielame ako v štandardný pracovný deň, doporučujeme použiť výhradne služby kuriérskej spoločnosti DPD. V podstate iba cez DPD máte akú takú šancu doručenia tovaru do piatku 21.12. 2018.

21.12. (piatok) do 13:00

V piatok už nie je možné doručiť žiadnu zásielku, tak aby prišla do Vianoc. Zásielky však budeme odosielať tak isto ako každý pracovný deň.info@bagabaga.sk +421 905 849 213

Bagabaga.sk

Odber newsletteru

Prihláste se a nezmeškajte špeciálne akcie a novinkyJavaScript musí být povolen