0 ks tovaru: 0.00

Zobraziť nákupný košík
  • Aktuálna ponuka
  • Dámske
  • Nákupné
  • Cestovné
  • Detské
  • Zdravé fľaše
  • Doplnky
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Doprava nad 30 EUR ZDARMA.
Darček zdarma ku každej objednávke

Dovolenka 4.8. - 15.8. 2018

01.08.2018
Leto už udrelo v plnom prúde a všetci sa už tešíme k vode, na more, jednoducho na relax. Na pár dní teda vypneme elektriku aj u nás v Bagabaga a budeme sa venovať oddychovým aktivitám. Keďže pri mori sa pracovať nedá, aspoň nám sa to ani po minulé roky nedarilo ;-), tak Vám prinášame zopár informácii ako budeme fungovať nasledujúce dni. Všetkým prajeme pekné a slnečné leto a ďakujeme, že ste s nami.4.8. - 15.8. 2018 - Neodosielame zásielky

V piatok 3.8.2018 odošleme všetky zásielky, tak ako boli objednané  t.j. do 13:00 hod. Toto je zároveň posledný deň pred dovolenkou, kedy bude tovar expedovaný cez Slovenskú poštu, Zásielkovňu, alebo kuriérsku službu DPD. Následne až do 15.8. 2018 budeme mať zatvorené z dôvodu dovolenky a zatvorený bude aj náš sklad. Objednávky však budeme príjmať aj v tomto čase. Chceme Vás zároveň upozorniť, že skladová dostupnosť na webe nebude pravidelne aktualzovaná. Preto je možné, že pri väčších objednávkach sa časom niektorý tovar môže vypredať. Ak sa tak stane, po dovolenke Vás budeme kontaktovať telefonicky a ponúkneme Vám alternatívne riešenie. Ak budete mať akýchkoľvek otázky, kontaktujte nás na e-mailovej adrese info@bagabaga.sk. V rámci svojich možností sa budeme snažiť priebežne na všetky e-maily odpovedať, avšak náš prístup k internetu bude veľmi limitovaný.

Dnes alebo 20 EUR

Garanciu odoslania zásielok Dnes alebo 20 EUR neposkytujeme v čase dovolenky a inventúry, alebo v termíne keď to oznámime, čiže neplatí v čase 4.8. - 15.8. 2018.

Odosielanie objednávok

V čase 4.8. - 15.8. 2018 nebudeme odosielať žiadne objednávky. Všetky objednávky budú vybavené postupne ako prichádzali a odoslané najskôr 16.8. 2018. V prípade veľkého množstva objednávok sa odoslanie môže o jedeň deň posunúť, všetko budeme vybavovať postupne.info@bagabaga.sk +421 907 158 533

Bagabaga.sk

Odber newsletteru

Prihláste se a nezmeškajte špeciálne akcie a novinkyJavaScript musí být povolen