0 ks tovaru: 0.00

Zobraziť nákupný košík
  • Aktuálna ponuka
  • Dámske
  • Nákupné
  • Cestovné
  • Detské
  • Zdravé fľaše
  • Doplnky
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Doprava nad 30 EUR ZDARMA.
Darček zdarma ku každej objednávke

EQUA
Slovinská značka EQUA prináša na trh svoje produkty už od roku 2010. S cieľom pomôcť prírode od množstva plastových fliaš a odpadu vytvorili fľaše nezávadné pre životné prostredie.

Základnú produktovú radu tvoria  plastové fľaše EQUA BPA free,  ktoré sú vyrábané z kvalitného materiálu EASTMAN TRITAN, ktorý neobsahuje škodlivé zložky BPA, ktoré zvyšujú riziko hormonálnych porúch, alergií, rakoviny prostaty a rakoviny prsníka. Fľaše sa vyrábajú v dvoch veľkostiach 600 ml alebo 400 ml v atraktívnych dizajnoch, plné pestrých a veselých farieb.

Série EQUA CMYK SQUEEZE a EQUA ACTIVE predstavujú radu sklenených fliaš na opakované použitie, ktoré sú moderné, módne a vhodné pre aktívnych a energických ľudí žijúcich mestským životným štýlom. Pri výrobe týchto fliaš bola venovaná výnimočná pozornosť tvaru, ktorý je ergonomický a vyrobený tak, aby každému padol presne do ruky.

Jednoduchosť a krása vody bola inšpiráciou pre sériovú radu EQUA DROP - ručne fúkané sklenené fľaše v jednoduchom dizajne a kvalitnom prevedení. Silikonový prúžok len dotvára minimalistický dizajn celej fľaše.

Zatiaľ poslednou novinkou je séria EQUA MISMATCH - kolekcia 5 fliaš vyrobených z borosilikátového skla zabalených vo farebnom plstenom obale, ktorý udržuje tekutiny teplé alebo studené a zároveň ich chráni pred špinou a poškodením. Zdravé fľaše EQUA MISMATCH sú vyrobená pre všetkých tých, ktorí vidia krásu a harmóniu v netradičných spojeniach, ktoré sú inovatívne a nekonvenčné. V prevedení 0,55 l aj 1 l.

Tovar EQUA nájdete v týchto kategóriách

Výber produktov EQUAinfo@bagabaga.sk +421 905 849 213

Bagabaga.sk

Odber newsletteru

Prihláste se a nezmeškajte špeciálne akcie a novinkyJavaScript musí být povolen