0 ks tovaru: 0.00

Zobraziť nákupný košík
  • Aktuálna ponuka
  • Dámske
  • Nákupné
  • Cestovné
  • Detské
  • Zdravé fľaše
  • Doplnky
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Doprava nad 30 EUR ZDARMA.
Darček zdarma ku každej objednávke

Online platby

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. V závislosti na zvolenom spôsobe platby a dostupnosti tovaru Vám objednaný tovar vieme doručiť už do 24 hodín od vytvorenia objednávky. Platobné spôsoby, ktoré používame sú bezpečné a sú na trhu dlhšiu dobu zaužívané.

Bankovný prevod (bezhotovostná platba)

Po vytvorení Vašej objednávky Vám obratom zašleme na Váš e-mail potvrdenie o prijatí objednávky, kde nájdete podrobné údaje potrebné na realizáciu bankového prevodu na niektorí z našich účtov vedených vo Všeobecnej úverovej banke, Tatrabanke, alebo Fio banke. V prípade, že nepoužívate rovnakú banku je potrebné kalkulovať, že medzibankový prevod z inej banky trvá štandardne 2-3 pracovné dni. Aby sme vedeli Vašu platbu identifikovať, používajte ako variabilný symbol číslo Vašej objednávky. Po zaevidovaní platby Vám bude tovar v čo najkratšom čase odoslaný na dodaciu adresu, o čom obdržíte aj informačný e-mail. Doprava kalkulovaná pri bezhotovostnom bankovom prevode začína už od 1,50 EUR.

Dobierka (platba pri prevzatí tovaru)

Platbu za tovar uskutočníte v hotovosti pri preberaní tovaru poštovému doručovateľovi Slovenskej pošty, alebo priamo na Vašej pošte, respektíve pracovníkovi kuriérskej služby DPD. Doprava kalkulovaná pri dobierke začína už od 2,90 EUR.

e Platby VÚB (bezhotovostná platba)

Táto platobná metóda je určená pre majiteľov účtov vo Všeobecnej úverovej banke. Po vytvorení Vašej objednávky Vás systém automaticky presmeruje na zabezpečenú platobnú bránu banky, kde vykonáte platbu. Platba za tovar prebieha okamžite a tovar Vám bude v čo najkratšom čase odoslaný na dodaciu adresu, o čom obdržíte aj informačný e-mail. Doprava kalkulovaná pri bezhotovostnom bankovom prevode začína už od 1,50 EUR.

TatraPay (bezhotovostná platba)

Táto platobná metóda je určená pre majiteľov účtov v Tatrabanke. Po vytvorení Vašej objednávky Vás systém automaticky presmeruje na zabezpečenú platobnú bránu banky, kde vykonáte platbu. Platba za tovar prebieha okamžite a tovar Vám bude v čo najkratšom čase odoslaný na dodaciu adresu, o čom obdržíte aj informačný e-mail. Doprava kalkulovaná pri bezhotovostnom bankovom prevode začína už od 1,50 EUR.

CardPay (bezhotovostná platba kreditnou / debetnou kartou)

CardPay je najrozšírenejší internetový online systém pre platby kartou na Slovensku, ktorý prevádzkuje Tatrabanka. Táto platobná metóda je určená pre majiteľov kreditných, alebo debetných platobných kariet (VISA, VISA Electron, EuroCard, MasterCard a Diners Club). Platbu kartou môžete realizovať bez ohľadu na to či ste majiteľom tuzemskej, alebo zahraničnej platobnej karty. Po vytvorení Vašej objednávky Vás systém automaticky presmeruje na zabezpečenú platobnú bránu Tatrabanky - CardPay, kde vykonáte platbu. Nie je potrebné sa nikde registrovať, platba za tovar prebieha okamžite a tovar Vám bude v čo najkratšom čase odoslaný na dodaciu adresu, o čom obdržíte aj informačný e-mail. Internetový obchod nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte. Doprava kalkulovaná pri bezhotovostnej platbe kartou začína už od 1,50 EUR.

PayPal (bezhotovostná platba kreditnou / debetnou kartou)

PayPal je celosvetovo najrozšírenejší internetový online platobný systém. Táto platobná metóda je určená pre majiteľov PayPal účtov, ktorí majú ku svojmu účtu priradenú platobnú kartu. Avšak platba sa dá vykonať aj priamo, t.j. bez registrácie a vytvorenia účtu v systéme PayPal. Po vytvorení Vašej objednávky Vás systém automaticky presmeruje na zabezpečenú platobnú bránu PayPal, kde vykonáte platbu prostredníctvom svoho účtu resp. platobnou kartou. Platba za tovar prebieha okamžite a tovar Vám bude v čo najkratšom čase odoslaný na dodaciu adresu, o čom obdržíte aj informačný e-mail. Internetový obchod nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte. Doprava kalkulovaná pri bezhotovostnej platbe kartou začína už od 1,50 EUR.

Potrebujete sa niečo spýtať? Neváhajte a kontaktujte nás.
 info@bagabaga.sk +421 905 849 213

Bagabaga.sk

Odber newsletteru

Prihláste se a nezmeškajte špeciálne akcie a novinkyJavaScript musí být povolen