0 ks tovaru: 0.00

Zobraziť nákupný košík
  • Aktuálna ponuka
  • Dámske
  • Nákupné
  • Cestovné
  • Detské
  • Zdravé fľaše
  • Doplnky
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Doprava nad 30 EUR ZDARMA.
Darček zdarma ku každej objednávke

Reklamácie

V prípade, že tovar, ktorý ste si u nás zakúpili sa poškodil pri preprave, prípadne vykazuje vady, ktoré nezodpovedajú 100% stavu tovaru, tak ako sme deklarovali, je potrebné čo najskôr začať reklamačné konanie.

Poškodenie tovaru pri preprave

Aj napriek tomu, že tovar sa snažíme zabaliť, tak aby sa minimalizovalo jeho poškodenie pri preprave, môže sa stať, že Vám prepravca doručí tovar poškodený. Ak zistíte poškodenie priamo pri preberaní tovaru, je potrebné spísať zápis o škode priamo s prepravcom (kuriér DPD), respektíve podať reklamáciu na ktorejkoľvek pobočke Slovenskej pošty. Ak zistíte poškodenie tovaru neskôr, je potrebné nás urýchlene kontaktovať, najneskôr nasledujúci pracovný deň po dni obdržania zásielky.

Podrobné informácie ohľadom poškodenia tovaru pri preprave a následného riešenia vzniknutej situácie nájdete v bodoch 1.5.9 - 1.5.12 Obchodných a reklamačných podmienok spoločnosti K3 plus, s.r.o.

Reklamácia tovaru v záručnej dobe

Pokiaľ sa Vám stalo, že tovar, ktorý ste obdržali nesedel s tým, ktorý ste si objednali, alebo sa na tovare vyskytla vada, ktorá bráni jeho plnohodnotnému využívaniu, je potrebné ho reklamovať. Na tovar zakúpený prostredníctvom e-shopu bagabaga.sk poskytujeme štandardnú záruku 24 mesiacov.

Pre zjednodušenie reklamácie sme pre Vás pripravili Informačný príbalový leták pre spotrebiteľa, kde nájdete stručné informácie ako máte postupovať. Na strane 2 nájdete Formulár pre reklamáciu alebo vrátenie tovaru pri odstúpení od zmluvy. Tento formulár je potrebné si vytlačiť a zaslať na našu adresu spolu s reklamovaným tovarom a požadovanými dokumentami.

Vašu reklamáciu sa budeme snažiť vyriešiť v čo najkratšom čase, tak aby ste ho mohli čo najskôr znova využívať.info@bagabaga.sk +421 905 849 213

Bagabaga.sk

Odber newsletteru

Prihláste se a nezmeškajte špeciálne akcie a novinkyJavaScript musí být povolen