0 ks tovaru: 0.00

Zobraziť nákupný košík
  • Aktuálna ponuka
  • Dámske
  • Nákupné
  • Cestovné
  • Detské
  • Zdravé fľaše
  • Doplnky
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Doprava nad 30 EUR ZDARMA.
Darček zdarma ku každej objednávke

Veľkoobchod

Firma K3 plus, s.r.o. je dovozcom a distribútorom niekoľkých značiek, ktoré na Slovensku predávame aj veľkoobchodne. Väčšinu tovaru máme priamo v našom sklade v Bratislave, a preto sme schopní vybaviť aj vačšie objednávky prakticky obratom. Na nižšie uvedené značky Vám vieme poskytnúť veľkoobchodné ceny:


Ekologické tašky LOQI 
 Ekologické tašky LOQI - výhradný distribútor v SR

 
 Zdravé fľaše EQUA - výhradný distribútor v SR

Kamenné predajne

Vlastníte kamennú predajňu a chceli by ste predávať tovar z našej ponuky? Budeme veľmi radi, ak nás budete kontaktovať. Nezabudnite pripísať aj základné informácie o predajnom mieste a IČO prevádzkovateľa. V čo najkratšom čase sa Vám ozveme a zašleme podrobnosti ohladom veľkoobchodného predaja.

Internetové obchody

V prípade, že prevádzkujete internetový obchod a radi by ste zaradili do ponuky náš tovar, budeme od Vás vyžadovať dodržiavanie základných podmienok predaja:
- kvalitný servis, rýchle vybavenie objednávok
- dodržiavanie doporučených MOC
- vlastný sklad, predajca musí byť schopný držať skladom aspoň časť zásob z ponúkanej značky
Ak uvedené podmienky spĺňate napíšte nám stručné informácie ohľadom Vášho internetového obchodu, Vaše IČO a obratom Vám zašleme veľkoobchodné podmienky.

Reklamné agentúry a firmy

Produkty, ktoré predávame sa vo veľkej miere využívajú aj ako reklamné predmety, prípadne ako darčeky pre zamestnancov. Aj vďaka tomu, už niekoľko rokov spolupracujeme s významnými reklamnými agentúrami a firmami v Slovenskej republike. Potrebujete zabezpečiť originálny darček pre svojich zamestnancov, alebo máte záujem ponúknuť svojim klientom niektorý produkt z našej ponuky? Kontaktujte nás a napíšte nám Vašu predstavu, radi Vám poradíme, navrhneme a vypracujeme cenovú ponuku, ktorá bude pre Vás najvýhodnejšia.info@bagabaga.sk +421 905 849 213

Bagabaga.sk

Odber newsletteru

Prihláste se a nezmeškajte špeciálne akcie a novinkyJavaScript musí být povolen