Prihlásenie / Registrácia
+421 907 158 533 (Po-Pia: 9:00 - 16:00)

Späť do školy

Chytá vás jemná panika len čo pomyslíte na to, že za pár dní začína nový školský rok? Toľko toho ešte treba kúpiť, vybaviť, doplniť...
Chytá vás jemná panika len čo pomyslíte na to, že za pár dní začína nový školský rok? Toľko toho ešte treba kúpiť, vybaviť, doplniť... Vášmu školákovi sa roztrhol batôžtek na úbor na cvičenie? Bojíte sa, či váš malý prváčik odnesie tú velikánsku tašku plnú zošitov? Alebo len váš tínedžer potrebuje štýlovú tašku na tréningy? Stres hoďte za hlavu, u nás nájdete na jednom mieste všetky riešenia vašich problémov. Bagabaga má tovar na sklade, do začiatku roka stihnete všetko nakúpiť!
 

Odbremeníme vás

So začiatkom septembra sa v okolí školy objavujú ustarostení rodičia novopečených prváčikov. Nádherné tašky od výmyslu sveta, so všetkými ergonomickými parametrami často končia v rukách rodičov. Drobunkí žiačikovia s námahou nesú tašky plné zošitov. Keď k tomu pribudnú ešte aj učebnice, desiata a fľaša s nápojom, aj väčší žiaci majú čo robiť.

Riešenie je naporúdzi – netreba kupovať novú, lepšiu tašku – stačí taške pridať kolieska, a urobiť z nej školskú tašku na kolieskach a hneď to pôjde jedna radosť.
 
Vozíky na školské tašky Busquets
 

Školská jedáleň nenahradí mamičkine dobroty

Možno to poznáte aj vy. Dietko má zaplatené obedy i desiatu v škole, dokonca aj zbalené niečo pod zub, ale po návrate zo školy prisahá, že umiera od hladu. Ak sa k tomu pridá ešte aj krúžok, alebo tréning po vyučovaní, veru už treba myslieť na to, čím našich školákov zabezpečiť pred veľkým hladom a smädom. Rozmýšľanie ako a čo zabaliť na desiatu a olovrant, vám možno uľahčia desiatové boxy a vrecúška. Chlebík či sendvič pri celodennom nosení v taške udrží čerstvý termobox, ak zase balíte dieťaťu desiatu na doobedie, oceníte znovupoužiteľné vrecká Boc'N Roll, do ktorých sa zmestí nielen ovocie, ale aj väčšia bageta.

Netreba zabúdať na pitný režim. Zdravá fľaša EQUA je štýlová a krásna, aj keď je naplnená len obyčajnou vodou. Menšie deti isto poteší nová séria s motívmi zvierat.
 
Znovupoužiteľné vrecká Snack'N Go.
 

V zdravom tele zdravý duch

Taška je zbalená, desiata tiež, ale nesmieme zabudnúť na batôžtek na telesnú alebo vrecúško na prezúvky. Na výber je mnoho farieb i motívov. Deti určite ocenia doprovod zvieracích kamarátov, tí starší si možno vyberú z batôžkov LOQI, ktoré sú nielen štýlové, ale aj kvalitné – pevný a vodeodpudivý materiál a nosnosť do 10kg ich predurčuje na každodennú záťaž. Váš tínedžer môže pokojne vyraziť na tréning. A ak by mu malý batoh nestačil, športová taška situáciu zachráni.
 
Vrecko Reisenthel Kids Circus
 

Na drobné i na drobnosti

Snáď už máme naozaj všetko... No, ešte nie celkom – chýba to najdôležitejšie – peračník! Nemusíte utekať do papiernictva, aj toto môžeme vyriešiť. S peračníkom, ktorý ladí s batohom určite zabodujete. A ak nemu pridáte ešte aj peňaženku na drobné či na lístky na obed, radosť bude veľká!
 
Doplnky Reisenthel Kids
 
Tak to už by snáď naozaj mohlo byť všetko... Počkať! Už len úplne posledná vec – či už máte tínedžera, vysokoškoláka alebo prváka – prajeme mu, nech je čas strávený v škole príjemný a nech ho škola baví! :-)