Prihlásenie / Registrácia
+421 907 158 533 (Po-Pia: 9:00 - 16:00)

Black Friday - 25.11. 2016

Iba dnes si môžete zakúpiť kompletný sortiment produktov LOQI, ROLSER a GOAT MUG s výhodnou 25% zľavou. Potešte seba, alebo svojich blízkych a využite túto limitovanú ponuku, ktorá sa už nebude opakovať.
Iba dnes si môžete zakúpiť kompletný sortiment produktov LOQI, ROLSER a GOAT MUG s výhodnou 25% zľavou. Potešte seba, alebo svojich blízkych a využite túto limitovanú ponuku, ktorá sa už nebude opakovať. V zľave sa aktuálne nachádza viac ako 200 produktov.

Black Friday 2016


LOQI

Značka LOQI je popredný výrobca ekologických nákupných tašiek. Tieto štýlové tašky znesú najprísnejšie kritéria, čo sa týka kvality, ako aj dizajnu. Stačí si len vybrať z nespočetného množstva dizajnov a vzorov. V ich ponuke však nájdete aj ruksakyobaly na kufre, alebo praktické vrecká na zips, ktoré potešia každú ženu.


ROLSER

Už je dávno preč doba, keď nákupné vozíky na kolieskach boli výsadou našich babičiek a dedkov. Doba sa zmenila, firma ROLSER sa zamerala na mladú generáciu, výsledkom čoho je svieža potlač a atraktívny dizajn. V ponuke však nájdete aj konzervatívne dizajny, určené skôr pre starších. Či už potrebujete malý, alebo veľký vozík, skladací alebo s pevnou konštrukciou, ponuka ROLSER-u je tak široká, že si ten svoj nákupný vozík na kolieskach vyberie každý. Prečo by ste mali nákup vláčiť v ruke, keď si ho môžete jednoducho odviezť :)
 


GOAT MUG

Chceli by ste si vychutnať kávu aj keď sa práve niekam ponáhľate? Rýchly životný štýl nás častokrát ochudobňuje o tieto pôžitky. Hrnček na kávu GOAT MUG je však unikátny v tom, že si ho bez problémov zavesíte na plece a máte obe ruky voľné. Popri kráčaní tak môžete telefonovať, alebo len tak rozkladať rukami ako sa Vám páči. GOAT MUG však bude stále s vami bez toho, aby vás obmedzoval. V ponuke máme niekoľko farebných kombinácii z ktorých si určite vyberiete.

A nezabudnite! Ku každej objednávke u nás si môžete vybrať darček zdarma podľa aktuálneho výberu. Čím je hodnota objednávky vyššia, tým viac darčekov sa Vám v košíku zobrazí.