Prihlásenie / Registrácia
+421 907 158 533 (Po-Pia: 9:00 - 16:00)

Deň dopravy ZDARMA 2017

Populárne dni DOPRAVY ZDARMA, ktoré organizuje Heuréka.sk v spolupráci s kuriérskou spoločnosťou DPD sú opäť tu a Bagabaga.sk samozrejme nesmie chýbať.
Populárne dni DOPRAVY ZDARMA, ktoré organizuje Heuréka.sk v spolupráci s kuriérskou spoločnosťou DPD sú opäť tu a Bagabaga.sk samozrejme nesmie chýbať. Akcia je tentokrát predĺžená až na 2 dni, takže máte viac času, si vybrať tovar, ktorý sa Vám páči. O 2 dni však končí, a preto si neodkladajte nákup na neskoršie obdobie :-).
 
 

AKCIA ZAČÍNA
 
Akcia prebieha
od 13.11. 2017, 12:00 hod.
do 15.11. 2017, 23:59 hod.


DOPRAVA V SR ZADARMO
 
Ku každému nákupu v hodnote
minimálne 15 EUR s DPH máte dopravu
kuriérom DPD v SR zdarma.


OVERENÝ OBCHOD
 
Neriskujte nákupy v podozrivých obchodoch,
náš eshop Bagabaga.sk získal ocenenie
Overené zákazníkmi.


Ako to celé funguje?

Nie je v tom žiadny zádrheľ, nenavyšujeme cenu dobierečného, ani si neúčtujeme ďašie poplatky, ktorými by sme si chceli dopravu zdarma vykomplenzovať. Jednoducho stačí, ak si počas akcie objednáte na našom eshope akýkoľvek tovar v hodnote minimálne 15 EUR s DPH a viac, vyberiete si dopravu prostredníctvom kuriéra DPD, alebo osobný odber na výdajnom mieste DPD pickup a mi Vám tovar zašleme úplne ZADARMO. Počas akcie platí aj naše garancia, že objednávky vytvorené do 13:00 budú expedované ešte v ten istý deň. Akcia končí 15. novembra 2017 o 23:59 hod. Do tohto času musia byť na našich účtoch uhradené aj objednávky, kde bola ako spôsob platby zvolený platba vopred, t.j. všetky online platobné metódy cez GoPay, resp. bankový prevod.

UPOZORNENIE: Akcia DOPRAVA ZDARMA platí na doručenie tovaru v rámci Slovenskej republiky, neplatí teda na doručenie tovaru do zahraničia. Ak si želáte zaslať tovar napr. do ČR, tak si vyberte doručenie cez systém Zásielkovňa, alebo nás kontaktujte a doporučíme Vám najvýhodnejší spôsob dopravy.