Prihlásenie / Registrácia
+421 907 158 533 (Po-Pia: 9:00 - 16:00)

Doručenie pred Vianocami 2019

Nechávate si nákup vianočných darčekov na poslednú chvíľu? Chceli by sme Vás uistiť, že urobíme všetko preto, aby sme všetky objednávky vybavili expresne a Vaše darčeky dorazili pod stromček načas.
Aj počas týchto hektickým dní stále platí že ak si tovar objednáte v pracovných dňoch do 13:00 hod., bude odoslaný a odovzdaný prepracovi ešte v ten istý deň. Dobierky odosielame okamžite, pri platbách vopred je smerodajný čas pripísania platby na náš účet, ak je to do 13:00 hod., zásielka je odoslaná ešte v ten istý deň. Chceli by však zdôrazniť, že zásielky odovzdávame kurérovi DPD až podvečer, t.j. často sa stáva, že aj objednávky vytvorené, alebo zaplatené neskôr sú odoslané ešte v ten istý deň. Pozorne si prečítajte nasledujúce informácie ohľadom doručenia v predvianočnom čase.


Tovar skladom

Tovar, ktorý je označený ako skladom je reálne v našom sklade v Bratislave. Nemusíte preto čakať, kým ho naskladníme, ale môžeme ho odoslať ihneď. Tovar označený iným atribútom resp. vypredaný tovar si do nákupného košíka ani nenaklikáte a nie je ho možné objednať.


Výber prepravnej spoločnosti

Posledný týždeň pred Vianocami Vám odporúčame si vybrať doručenie kuriérsku spoločnosť DPD pre všetky druhy zásielok. Z našich skúseností vieme, že pominulé roky to bola jediná firma, ktorá doručovala zásielky načas v režime D+1 (nasledujúuci pracovný deň po odoslaní). Zásielkovňa už zásielky nie vždy doručovala tak, ako sme boli zvyknutý počas celého roka. Upozorňujeme, že výdajné miesta na osobný odber Zásielkovne a DPD Pickup bývajú v tomto čase už preplnené a často sa stáva, že nepríjmajú nové balíky. Aj keď sa tento problém snažíme minimalizovať priebežným vypínaním takýchto odberných miest z našej ponuky, môže sa stať že tovar zbytočne ostane 1-2 dni na depe príslušného prepravcu oproti štandardnému doručeniu. Pri výbere odberného miesta je dôležite si všímať aj otváracie dni pred Vianocami, častokrát sa stáva že tieto pobočky majú zmenený pracovný čas, resp. sú už zatvorené.

Aktuálna situácia (17.12.2019) s výdajnými miestami v Bratislave a vo vačších mestách je taká, že DPD už nedoručuje väčšie balíky na výdajné miesta DPD Pickup a ostávajú na príslušnom depe.


18.12.2019 (streda) do 13:00

Zásielky odoslané v tento deň budú podľa našich skúseností doručené do Vianoc načas.


19.12.2019 (štvrtok) do 13:00

Toto je pravdepodobne posledný deň, kedy tovar odoslaný cez Zásielkovňu má šancu prísť do Vianoc, teda do 23.12. 2019 aj na výdajné miesto. Napriek tomu však odporúčame vybrať si doručenie kuriérskou spoločnosťou DPD.


20.12.2019 (piatok) do 13:00

Posledný deň, kedy odosielame tovar, kde je aspoň aká taká šanca doručiť ho do Vianoc, teda do pondelka večera 23.12. 2019. Ako prepravcu doporučujeme vyberať výhradne kuriéra DPD. Pri zaslaní tovaru na osobný odber na výdajné miesto cez Zásielkovňu, alebo DPD Pickup sa môže stať, že ten tovar tam nestihne doraziť, v lepšom prípade tam príde, ale nestihnete si ho vyzdvihnúť pre otváracie hodiny príslušneho obchodu. Sama Zásielkovňa avizovala, že niektoré zásielky už nebude vedieť načas doručiť.

POZNÁMKA: Garantovať doručenie tesne pred Vianocami Vám už bohužiaľ nevieme, za našu stranu však môžeme prisľubiť, že urobíme všetko preto, aby zásielky objednané do 13:00 boli vyexpedované vždy ešte v ten istý deň. Prepravcovia doručujú štandardne podľa nasledujúceho schématu:
  • Kurér DPD - D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní)
  • DPD Pickup - doručenie na výdajné miesto - D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní)
  • Zásielkovňa - doručenie na výdajné miesto - D+1 (Bratislava), D+2 (celé Slovensko)


21.12. 2019 - 6.1.2020 - Dovolenka a inventúra

Predvianočný zhon na nás zanechá stopy, a preto si potrebujeme dopriať pauzu. V čase od 21.12.2019 - 6.1.2020 nebudeme expedovať žiadne zásielky, nakoľko budeme čerpať dovolenku a následne prebehne v sklade inventúra. Všetky objednávky prijaté v tomto čase budeme expedovať postupne ako prichádzali v utorok 7.1.2020. Sklad bude zatvorený. Ak nás z nejakého dôvodu budete potrebovať kontaktovať, môžete nám napísať na e-mail info@bagabaga.sk, v rámci možností sa Vám budeme snažiť odpovedať v čo najkratšom čase.