Prihlásenie / Registrácia
+421 907 158 533 (Po-Pia: 9:00 - 16:00)

Doručenie pred Vianocami 2021

Chceme Vás ubezpečiť, že stále robíme všetko preto, aby sme objednaný tovar obratom expedovali. Zatiaľ sa nám to darí a veríme, že balíčky dorazia na miesto určenia pod Vianočný stromček včas.
Objednávky, ktoré budú vytvorené v pracovný deň do 13:00 hod. budeme expedovať v ten istý deň. Podstatný je čas pripísania platby v náš prospech, ak je to do 13:00 hod., tak je to expedované hneď, dobierky samozrejme expedujeme obratom. Keďže kuriér DPD chodí v tieto dni výrazne neskôr ako obyčajne, objednávky balíme až pokiaľ kuriér DPD nedorazí, čiže častokrát sa stane, že aj neskôr vytvorené objednávky sú expedované v ten istý deň.

Pozorne si prečítajte nasledujúce informácie ohľadom doručenia v predvianočnom čase.
 

Tovar skladom

Tovar, ktorý je označený ako skladom je reálne v našom sklade v Bratislave. Nemusíte preto čakať, kým ho naskladníme, ale môžeme ho odoslať ihneď. Tovar označený iným atribútom resp. vypredaný tovar si do nákupného košíka ani nenaklikáte a nie je ho možné objednať.


Výber prepravnej spoločnosti

Posledné dni pred Vianocami Vám odporúčame si vybrať doručenie kuriérsku spoločnosť DPD pre všetky druhy zásielok. Z našich skúseností vieme, že po minulé roky to bola jediná firma, ktorá doručovala zásielky načas v režime D+1 (nasledujúuci pracovný deň po odoslaní). Zásielkovňa už zásielky nie vždy doručovala tak, ako sme boli zvyknutý počas celého roka. Upozorňujeme, že výdajné miesta na osobný odber Zásielkovne a DPD Pickup bývajú v tomto čase už preplnené a často sa stáva, že nepríjmajú nové balíky. Aj keď sa tento problém snažíme minimalizovať priebežným vypínaním takýchto odberných miest z našej ponuky, môže sa stať že tovar zbytočne ostane 1-2 dni na depe príslušného prepravcu oproti štandardnému doručeniu. Pri výbere odberného miesta je dôležite si všímať aj otváracie dni pred Vianocami, častokrát sa stáva že tieto pobočky majú zmenený pracovný čas, resp. sú už zatvorené. Zásielkovňa v prípade plnej kapacity výdajného miesta zvykne presúvať zásielky na tzv. "záložné" výdajné miesto, ktoré je najbližšie voľné k vami vybratému miestu.
 

20.12. 2021 (pondelok) do 13:00

Zásielky odoslané v tento deň budú podľa našich skúseností doručené do Vianoc načas.


21.12. 2021 (utorok) do 13:00

Toto je pravdepodobne posledný deň, kedy tovar odoslaný cez Zásielkovňu má ešte akú takú šancu prísť do Vianoc, teda do 23.12. 2021 aj na výdajné miesto. Napriek tomu však odporúčame vybrať si doručenie kuriérskou spoločnosťou DPD.


22.12. 2021 (streda) do 13:00

Posledný deň, kedy odosielame tovar, kde je aspoň aká taká šanca doručiť ho do Vianoc, teda do štvrtka večera 23.12. 2021. Ako prepravcu doporučujeme vyberať výhradne kuriéra DPD. Pri zaslaní tovaru na osobný odber na výdajné miesto cez Zásielkovňu, alebo DPD Pickup sa môže stať, že ten tovar tam nestihne doraziť, v lepšom prípade tam príde, ale nestihnete si ho vyzdvihnúť pre otváracie hodiny príslušneho obchodu.

POZNÁMKA: Garantovať doručenie tesne pred Vianocami Vám už bohužiaľ nevieme, za našu stranu však môžeme prisľubiť, že urobíme všetko preto, aby zásielky objednané do 13:00 boli vyexpedované vždy ešte v ten istý deň. Prepravcovia doručujú štandardne podľa nasledujúceho schématu:
  • Kurér DPD - D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní)
  • DPD Pickup - doručenie na výdajné miesto - D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní)
  • Zásielkovňa - doručenie na výdajné miesto - D+1 (Bratislava), D+2 (celé Slovensko)


23.12. 2021 (štvrtok) do 13:00

Posledný deň, kedy odosielame tovar v roku 2021. Doručenie však už prebehne po Vianociach. V prípade osobného odberu cez Zásielkovnu, alebo DPD Pickup je potrebné si skontrolovať, či príslušné výdajné miesto bude medzi Vianocami a Silvestrom aj naozaj otvorené, niektoré bývajú zatvorené z dôvodu dovolenky.


24.12. 2021 - 2.1.2022 - Dovolenka a inventúra

Predvianočný zhon na nás zanechá stopy, a preto si potrebujeme dopriať pauzu. V čase od 23.12. 2021 - 2.1. 2022 nebudeme expedovať žiadne zásielky, nakoľko budeme čerpať dovolenku a následne prebehne v sklade inventúra. Všetky objednávky prijaté v tomto čase budeme expedovať postupne ako prichádzali v pondelok 3.1. 2022. Sklad bude zatvorený. Ak nás z nejakého dôvodu budete potrebovať kontaktovať, môžete nám napísať na e-mail info@bagabaga.sk, v rámci možností sa Vám budeme snažiť odpovedať v čo najkratšom čase.