Prihlásenie / Registrácia
+421 907 158 533 (Po-Pia: 9:00 - 16:00)

Doručenie pred Vianocami 2023

Garantovať doručenie tesne pred Vianocami Vám už bohužiaľ nevieme, za našu stranu však môžeme prisľubiť, že urobíme všetko preto, aby zásielky objednané do 13:00 boli vyexpedované vždy ešte v ten istý deň. Prepravcovia doručujú štandardne podľa nasledujúceho schématu:
Objednávky, ktoré budú vytvorené v pracovný deň do 13:00 hod. budeme expedovať v ten istý deň. Podstatný je čas pripísania platby v náš prospech, ak je to do 13:00 hod., tak je to expedované ihneď, dobierky expedujeme obratom. Keďže kuriér DPD chodí v tieto dni výrazne neskôr ako obyčajne, objednávky balíme až do času, pokiaľ kuriér DPD nedorazí, čiže častokrát sa stane, že aj neskôr vytvorené objednávky sú expedované v ten istý deň.

Pozorne si prečítajte nasledujúce informácie ohľadom doručenia v predvianočnom čase.
 

Tovar skladom

Tovar, ktorý je označený ako skladom je reálne v našom sklade v Bratislave. Nemusíte preto čakať, kým ho naskladníme, ale môžeme ho odoslať ihneď. Tovar označený iným atribútom resp. vypredaný tovar si do nákupného košíka ani nenaklikáte a nie je ho možné objednať.


Výber prepravnej spoločnosti

Posledné dni pred Vianocami Vám odporúčame si vybrať doručenie kuriérsku spoločnosť DPD pre všetky druhy zásielok. Z našich skúseností vieme, že po minulé roky to bola jediná firma, ktorá doručovala zásielky načas v režime D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní). Packeta už zásielky nie vždy doručovala tak, ako sme boli zvyknutý počas celého roka. Omeškanie doručenia sme pozorovali už 2 týždne pred Vianocami. Upozorňujeme, že výdajné miesta na osobný odber Packeta a DPD Pickup bývajú v tomto čase už preplnené a často sa stáva, že nepríjmajú nové balíky. V tom prípade je zásielka automaticky premerovaná na najbližšie voľné výdajné miesto, resp. sa čaká kým sa na výdajnom mieste uvoľní miesto pre nové zásielky. Aj keď sa tento problém snažíme minimalizovať priebežným vypínaním takýchto odberných miest z našej ponuky, môže sa stať že tovar zbytočne ostane 1-2 dni na depe príslušného prepravcu oproti štandardnému doručeniu. Pri výbere odberného miesta je dôležite si všímať aj otváracie dni pred Vianocami, častokrát sa stáva že tieto pobočky majú zmenený pracovný čas, resp. sú už zatvorené. Ak máte balík väčších rozmerov, tak doporučujeme si vyberať kuriéra DPD, boxy a výdajné miesta môžu tkýto balík neprijať.
 

18.12. 2023 (pondelok) do 13:00

Zásielky odoslané v tento deň budú podľa našich skúseností doručené do Vianoc načas.


19.12. 2023 (utorok) do 13:00

Zásielky odoslané v tento deň budú podľa našich skúseností doručené do Vianoc načas.


20.12. 2023 (streda) do 13:00

Toto je pravdepodobne posledný deň, kedy tovar odoslaný cez Packetu má ešte akú takú šancu prísť do Vianoc, teda do 22.12. 2023 aj na výdajné miesto. Napriek tomu však odporúčame vybrať si doručenie kuriérskou spoločnosťou DPD.


21.12. 2023 (štvrtok) do 13:00

Posledný deň, kde je aspoň aká taká šanca doručiť tovar do Vianoc, teda do piatka večera 22.12. 2023. Ako prepravcu doporučujeme vyberať výhradne kuriéra DPD. Pri zaslaní tovaru na osobný odber na výdajné miesto cez Packetu, alebo DPD Pickup sa môže stať, že ten tovar tam nestihne doraziť, v lepšom prípade tam príde, ale nestihnete si ho vyzdvihnúť pre otváracie hodiny príslušneho obchodu.

POZNÁMKA: Garantovať doručenie tesne pred Vianocami Vám už bohužiaľ nevieme, za našu stranu však môžeme prisľubiť, že urobíme všetko preto, aby zásielky objednané do 13:00 boli vyexpedované vždy ešte v ten istý deň. Prepravcovia doručujú štandardne podľa nasledujúceho schématu:
  • Kurér DPD - D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní)
  • DPD Pickup - doručenie na výdajné miesto - D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní)
  • Packeta - doručenie na výdajné miesto - D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní)


22.12. 2023 (piatok) do 13:00

Tovar expedujeme ako v bežný deň, avšak už nebude doručený do Vianoc.