Prihlásenie / Registrácia
+421 907 158 533 (Po-Pia: 9:00 - 16:00)

Nový e-shop spustený

Milí priatelia, teší nás, že ste zavítali do nášho vynoveného e-shopu a veríme, že u nás nájdete vždy to, čo hľadáte.
Milí priatelia, aj keď je dnes 1. apríl, nie je to sranda. Áno, na dnes sme si naplánovali štart nového eshopu. Teší nás, že ste zavítali do nášho vynoveného e-shopu a veríme, že u nás nájdete vždy to, čo hľadáte. Častokrát sme od Vás dostávali spätnú väzbu, pozitívne informácie nás vždy potešili, negatívne sme sa snažili vyriešiť k Vašej spokojnosti, a preto sme po minulé mesiace tvrdo pracovali, aby sme zapracovali všetky Vaše pripomienky, výsledkom čoho je nový e-shop bagabaga.sk. Veríme, že vynovený dizajn a veľa nových funkcií nášho e-shopu splní v tomto smere naše aj vaše očakávania.

Jednoduchý a prehľadný dizajn

Vsadili sme na jednoduchosť, aby vynikol tovar, ktorý predávame. Prehľadné horizontálne menu pomôže v rýchlej orientácii a produkt už nebude potrebné prácne hľadať v podkategóriách. Množstvo obrázkov pri produkte, zasa pomôže pri výbere toho čo práve hľadáte. Samozrejmosťou je aj vylepšené a funkčné filtrovanie produktov. Konečne ste sa dočkali aj responzívneho dizajnu po ktorom ste roky volali.
 

Spätná väzba je pre nás dôležitá

Budeme veľmi radi, keď aj naďalej budeme od Vás dostávať spätnú väzbu, lebo len tak môžeme zlepšovať naše služby a prinášať Vám väčší komfort pri nakupovaní. Nikto nie je dokonalý, vždy je čo zlepšovať, a preto ak niekde na novom e-shope objavíte nejaký problém s funkčnosťou, prípadne narazíte na chybičku krásy, či už estetickú, alebo gramatickú, prosím oznámte nám to.
 
Ďakujeme za pomoc,
 
Ján Krempaský
team bagabaga.sk