Prihlásenie / Registrácia
+421 907 158 533 (Po-Pia: 9:00 - 16:00)

Tipy na Vianočné darčeky

Užite si aj vy pravú atmosféru Vianoc a výber darčeka nechajte na nás.
Vianoce sú sviatkami lásky a pokoja, je to jedno z najkrajších období v roku. Zo všetkých strán na nás svietia vianočné dekorácie, doma sa pečú domáce Vianočné sladkosti a všade panuje pohodová atmosféra. Rodina sa zíde pokope a všetci sa na všetkých usmievajú. Užite si aj vy pravú atmosféru Vianoc a výber darčeka nechajte na nás.
 

Aktívne ženy

Veľa žien nosí so sebou neustále fľašu s vodou a pije z nej celý deň. Nechcú si kupovať každý deň novú vodu a piť z klasickej PET-ky. Sklenená fľaša EQUA má prekrásny dizajn, je praktická a hodí sa tak do práce ako aj do fitka. Ak však pre ženu hľadáte niečo naozaj originálne a neopozerané, tak určite Vás nesklame termoska EQUA Basic. Horúci nápoj si udrží teplotu v zime až 12 hodín.

Sklenené fľaša EQUA

Ženy majú radi drobnosti, a preto vyhľadávaným a praktickým darčekom, ktorým potešíte všetky vekové kategórie sú aj ekologické nákupné tašky. Aktuálne najväčším hitom je kolekcia tašiek LOQI Museum, v ktorej nájdete reprodukcie umeleckých diel od svetoznámych umelcov.

Nákupná taška LOQI
 

Deti a detičky

Čo najviac poteší malú školáčku? Nový mobil :) Také ale nemáme, ale vieme, že každá sa chce podobať na svoju mamičku, a preto dávame do pozornosti detskú kolekciu Reisenthel. Detské kabelky, detské tašky a kabelky, ale aj detské kozmetické tašky, veď to všetko nosia aj dospelí?!

Detská cestovný taška Reisenthel Allrounder M

Najväčším hitom tohto roku však boli plastové fľaše EQUA (BPA free). Osvedčili sa aj v tvrdých školských podmienkach. Fľaše EQUA majú dlhú životnosť, sú odolné a opakovane použiteľné a čo deti najviac zaujeme je ich parádny dizajn. Školákovi môžete pod stromček do balíčka ešte pribaliť desiatové vrecká Boc’n’Roll a druhý polrok škole sa môže začať.

Plastová fľaša EQUA
 

Pre cestovateľky

Sú ženy ktoré často cestujú, či už po služobných cestách, alebo za svojimi dovolenkovými destináciami. Preferujú eleganciu pred všednosťou. Veľmi dobrý tip je pevná a komfortná cestovná taška Reisenthel v rôznych veľkostiach. Ak sa chcete zladiť, tak výhodou je, že kozmetické tašky, kabelky, alebo batohy si môžete dokombinovať podľa dizajnu cestovnej tašky.

Cestovná taška Reisenthel Allrounder