Prihlásenie / Registrácia
+421 907 158 533 (Po-Pia: 9:00 - 16:00)

Veľtrh Ambiente Frankfurt 2017

Február je pre nás už každoročne v znamení trendov, nakoľko ako každý rok, tak aj teraz, sa chystáme na veľtrh Ambiente do Nemecka.
Február je pre nás už každoročne v znamení trendov, nakoľko ako každý rok, tak aj teraz, sa chystáme na veľtrh Ambiente do Nemecka. V dňoch 10.2.-14.2.2017 sa Frankfurt nad Mohanom opäť stane na pár dní barometrom trendov a nákupnou platformou s prehliadkou dizajnu a produktov v sektore spotrebného tovaru.
 

Ambiente je centrum celosvetového obchodu so spotrebným tovarom. Vystavovatelia z viac ako 90 krajín tu predvedú svoje najnovšie výrobky a určia trendy na celý zbytok roka. Partnerskou krajinou pre rok 2017 je Veľká Británia, ktorá má už tradične veľké zastúpenie. Partnerskú výstavu pripravuje dizajnérka Janice Kirkpatrick, pôvodom zo Škótska.

Ambiente je tematicky rozdelená do 3 hlavných kategórií. Dining ponúka hlavne produkty do kuchyne a pre stolovanie, to ide zatiaľ mimo nás ;-). Kategória Living je na Ambiente miestom stretnutia dizajnérov interiéru - nábytku, bytových doplnkov, bytových textílií, ale aj avangardného dizajnu. Tieto pavilóny sú vždy najviac inšpirujúce. Giving - tu vždy nájdeme najkrajšie darčekové nápady. Expozície darčekových predmetov sa tešia vždy širokému záujmu a je úplne jedno či sa jedná o rýchlobrátkový tovar, alebo vzácne unikáty, ktoré nikde inde nenájdeme.

Pevne veríme, že si donesieme z výstavy donesieme kopec nápadov, čo by sme Vám neskôr mohli ponúknuť aj v našom eshope a tým vylepšiť našu ponuku tovaru. Ak sa bude dať, tak skúsime Vám priniesť aj zopár infošiek priamo z veľtrhu, sledujte náš Facebook.

Dôležité upozornenie - vzhľadom na našu neprítomnosť, v piatok 10.2.2017 nebudeme odosielať žiadne objednávky. Najbližšie odosielame tovar až v pondelok 13.2.2017.