Prihlásenie / Registrácia
+421 907 158 533 (Po-Pia: 9:00 - 16:00)

Zásielkovňa - osobný odber

Osobný odber v kamennej predajni má niekoľko výhod oproti klasickému spôsobu doručovania tovaru cez poštu, alebo kuriéra. Asi najhlavnejší dôvod, prečo zákazníci preferujú osobný odber je možnosť platby za tovar priamo na mieste, kde si ho môžu následne aj skontrolovať.
Osobný odber v kamennej predajni má niekoľko výhod oproti klasickému spôsobu doručovania tovaru cez poštu, alebo kuriéra. Asi najhlavnejší dôvod, prečo zákazníci preferujú osobný odber je možnosť platby za tovar priamo na mieste, kde si ho môžu následne aj skontrolovať. Vyšli sme preto v ústrety Vašim požiadavkám a všetkým zákazníkom ponúkame možnosť osobného odberu nielen v našej predajni Bagabaga.sk, ale aj v sieti výdajných miest Zásielkovňa.sk.
 
Zásielkovňa.sk


Zásielkovňa.sk je najširšia sieť nezávislých výdajných miest v ČR a SR

Chcete si objednaný tovar prevziať osobne? Žiadny problém! Bagabaga.sk rozširuje svoje služby o možnosť osobného odberu v sieti Zásielkovňa.sk. K dnešnému dňu ponúka až 274 výdajných miest, kde si môžete svoj tovar vyzdvihnúť. Váš tovar doručíme na ktorékoľvek výdajné miesto za veľmi nízky poplatok, poplatok za doručenie začína už od 1,00 EUR s DPH.

Ako to celé funguje? Princíp je jednoduchý. V nákupnom košíku pri obednávke tovaru si vyberiete doručenie cez Zásielkovňa.sk a zvolíte si pobočku, ktorá Vám najviac vyhovuje. V priebehu nasledujúcich 1-2 pracovných dní Zásielkovňa.sk doručí Vašu objednávku na Vami zvolené výdajné miesto. Akonáhle bude Vaša objednávka pripravená k osobnému odberu, obdržíte od Zásielkovňa.sk SMS resp. e-mail s heslom na vyzdvihnutie zásielky. Na vyzdvihnutie zásielky teda stačí poznať iba heslo k zásielke. Ak ho nemáte je potrebné sa identifikovať občianskym preukazom.

Ak si vyberiete prevzatie tovaru osobne, odpadá Vám zdĺhavé čakanie na pošte a Vašu zásielku si jednoducho vyzdvihnete vtedy, kedy budete mať čas. Otvorením kamennej predajne Bagabaga.sk, ako aj možnosťou osobného odberu, sme vyšli v ústrety Vašim požiadavkám. Veríme, že nová služba sa stretne s kladným ohlasom a posilní dôveryhodnosť nášho internetového obchodu www.bagabaga.sk.