0 ks tovaru: 0.00

Zobraziť nákupný košík
 • Aktuálna ponuka
 • Dámske
 • Nákupné
 • Cestovné
 • Detské
 • Zdravé fľaše
 • Doplnky
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Doprava nad 30 EUR ZDARMA.
Darček zdarma ku každej objednávke

Ekotašky Notabag

Notabag je mladá nemecká značka založená v roku 2012, ktorá na svoj štart získala financie prostredníctovm portálu Kikstarter.

Je to intelignetná kombinácia tašky a batohu, šetrná k životnému prostrediu, skvelá pre aktívnych ľudí a ich živoť v pohybe.

Notabaga založil Adnan Alicusic a inšpiroval ho jeho reálny zážitok, keď taška zavesená na rukoväti bicykla viedla takmek k fatálnej situácii v mestskej premávke.  Zaseknutý medzi dvoma autami, taška narážala do predného kolesa a zhoršovala mu tak možnosť manévrovať na bicykli. S prianím, že si mal vziať radšej batoh, začas si Adnan predstavovať jednoduchšie riešenie, jednoducho zmeniť tašku na batoh.

Po mesiacoh strávených testovaním  a množstve prototypov predstavili svoj projekt cez Kikstarter a získali financie na svoj rozbeh.

Teší nás, že tieto šikovné tašky môžete nakúpiť aj v našom eshope.  Veríme, že si ich obľúbite a samy sa presvedčíte o ich skvelých vlastnostiach.

Takže, keď sa nabudúce rozhodnete počas svojej cesty na bicykli zastaviť sa na malý nákup, s taškou Notabag to pre vás nebude problém.
Najpredávanejší tovar v kategórii:

 1. 15.91Nákupná taška Notabag Peach/Grey
 2. 24.00Nákupná taška Notabag Reflective
 3. 15.91Nákupná taška Notabag Mint
 4. 15.91Nákupná taška Notabag Peach

Nákupná taška Notabag Peach

Nákupná taška Notabag Peach

19.90

15.91

 

Nákupná taška Notabag Mint

Nákupná taška Notabag Mint

19.90

15.91

 info@bagabaga.sk +421 907 158 533

Bagabaga.sk

Odber newsletteru

Prihláste se a nezmeškajte špeciálne akcie a novinkyJavaScript musí být povolen