0 ks tovaru: 0.00

Zobraziť nákupný košík
  • Aktuálna ponuka
  • Dámske
  • Nákupné
  • Cestovné
  • Detské
  • Zdravé fľaše
  • Doplnky
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Doprava nad 30 EUR ZDARMA.
Darček zdarma ku každej objednávke

Ekotašky Notabag

Notabag je mladá nemecká značka založená v roku 2012, ktorá na svoj štart získala financie prostredníctovm portálu Kikstarter.

Je to intelignetná kombinácia tašky a batohu, šetrná k životnému prostrediu, skvelá pre aktívnych ľudí a ich živoť v pohybe.

Notabaga založil Adnan Alicusic a inšpiroval ho jeho reálny zážitok, keď taška zavesená na rukoväti bicykla viedla takmek k fatálnej situácii v mestskej premávke.  Zaseknutý medzi dvoma autami, taška narážala do predného kolesa a zhoršovala mu tak možnosť manévrovať na bicykli. S prianím, že si mal vziať radšej batoh, začas si Adnan predstavovať jednoduchšie riešenie, jednoducho zmeniť tašku na batoh.

Po mesiacoh strávených testovaním  a množstve prototypov predstavili svoj projekt cez Kikstarter a získali financie na svoj rozbeh.

Teší nás, že tieto šikovné tašky môžete nakúpiť aj v našom eshope.  Veríme, že si ich obľúbite a samy sa presvedčíte o ich skvelých vlastnostiach.

Takže, keď sa nabudúce rozhodnete počas svojej cesty na bicykli zastaviť sa na malý nákup, s taškou Notabag to pre vás nebude problém.
Najpredávanejší tovar v kategórii:

  1. 15.91Nákupná taška Notabag Peach/Grey
  2. 15.91Nákupná taška Notabag Peach

Nákupná taška Notabag Peach

Nákupná taška Notabag Peach

19.90

15.91

 info@bagabaga.sk +421 907 158 533

Bagabaga.sk

Odber newsletteru

Prihláste se a nezmeškajte špeciálne akcie a novinkyJavaScript musí být povolen